דגמים במבצע מידות אחרונות
נא להתקשר לקבלת מחיר
 
 

אודות

TRIPLETS 
 
איכות חיים בקליק


חברת TRIPLETS ישראל המובילה בתחום הנעליים הארגונומיות בארץ. נעליי EASY-UP של חברת DEOMEDI איטליה בעלות תקן אירופאי CLASS A, יוצרו כמענה אולטימטיבי לאוכלוסייה המשתמשת בסדים או מדרסים ,המאפשרים עצמאות מלאה בנעילה,שריכה וחליצה.  הנעליים עברו תכנון אורתופדי בריאותי תוך שימוש בחומרים מתקדמים ואיכותיים ביותר ליצירת נוחות מירבית  משולבות עם פטנט ה- BOA האמריקאי ובעיצובם של בכירי המעצבים בחברת DIOMEDI האיטלקית.
 
נעליי EASY-UP משלבות נוחות, עצמאות ואיכות חיים יחד עם עיצוב אופנתי מדליק וצבעוני. בקרוב יהפכו נעליי EASY-UP למותג מוביל ומבוקש בארץ ובעולם.
 
החברה הוקמה בשנת 2012 ע"י קים ברוך , אמא לשלישייה, לאחר צורך של אחת מבנותיי, ילדת שיתוק מוחין, לנעל נוחות בעלת פתרון להכנסת הרגל עם הסד לנעל, ללא צורך ברכישת נעל הגדולה במספר מידות, שהנעל תהיה רחבה ואופנתית. ויובל שרמן שמשמש כמדריך ומרצה של החברה החל משנת 2013 כפיזיותרפיסט התפתחותי עם רקע טיפולי רב הן בתחום הילדים והן בתחום המבוגרים.
 
החברה שמה לה למטרה במתן מענה ופתרון לילדים ולמבוגרים עם צרכים מיוחדים למען שיפור איכות חייהם הן של ההורה והן של הילד.
הניסיון הרב שנצבר על ידינו הן בפן האישי של גידול ילד עם צרכים מיוחדים והן בפן המקצועי עם 18 שנות ותק בתחום הטיפולי הולידו את שיתוף הפעולה למתן מענה אולטימטיבי לכלל האוכלוסייה בעלת הצרכים המיוחדים.
 
את הנעליים ניתן להשיג באתר האינטרנט או בסניף הראשון בנס ציונה.
 
אתם מוזמנים להיכנס ולהכיר מקרוב את הקולקציה החדשה של עולם נעליי TRIPLETS ישראל.
   אודות           קישורים           כתבו עלינו           המלצות           התאמת מידות           תקנון        
                                ת.ד. 124  נס ציונה  7410002    נייד קים: 050-7354017        
                דוא"ל:   triplets.kim@gmail.com 
  Design: Edna Ricklin's Studio
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus